Pompy ciepła powietrze-woda

Pompa ciepła powietrze-woda

Pompy ciepła powietrze-woda to urządzenia przeznaczone do bezobsługowej produkcji ciepłej wody do celów użytkowych i grzewczych, a także chłodzenia budynków. W naszej ofercie proponujemy urządzenia serii KITAecoAIR EVI i ecoAIR PRO. Sprawdzą się zarówno w nowych, jak i modernizowanych obiektach typu domy jedno i wielorodzinne, rezydencje, większe budynki czy hale produkcyjne i magazynowe. Zaletą proponowanych pomp ciepła KITA, ecoAIR EVI i ecoAIR PRO jest możliwość współpracy z tradycyjnymi grzejnikami – zatem wymiana źródła ciepła nie musi wiązać się z wymianą całej sieci ogrzewania w obiekcie. 

Rozbudowane możliwości sterowania pompami ciepła powietrze-woda zarówno z poziomu samego urządzenia jak i internetu EASYNET lub KITA HCC Touch Panel.

Zachęcamy do kontaktu instalatorów i projektantów, którzy realizują projekty wykorzystujące pompy ciepła powietrze-woda. U nas otrzymasz kompletną wiedzę i wsparcie techniczne potrzebne do optymalnego wykorzystania możliwości urządzeń FERVOR-HC pomożemy także dobrać najlepsze rozwiązania dla konkretnych projektów inwestycyjnych prywatnych lub gminnych. Na naszych szkoleniach organizowanych dla instalatorów i projektantów zdobędziesz kompetencje pozwalające na zaprojektowanie, montaż i konserwację pomp ciepła do produkcji c.w.u. i c.o.

ecoAIR PROwysokotemperaturowa pompa ciepła powietrze-woda z naturalnym czynnikiem chłodniczym R290 to idealne rozwiązanie dla budynków nowych i modernizowanych, wyposażonych w instalację grzewczą z ogrzewaniem podłogowym, klima-konwektorami lub tradycyjnymi grzejnikami.  

ecoAIR EVIśredniotemperaturowa pompa ciepła powietrze-woda to rozwiązanie dla budynków nowych i modernizowanych, wyposażonych w instalację grzewczą z ogrzewaniem podłogowym, klima-konwektorami lub tradycyjnymi grzejnikami.  

KITA – średniotemperaturowa pompa ciepła powietrze-woda to urządzenia dla rezydencji, większych i mniejszych budynków, zarówno nowych jak i modernizowanych. Idealna do tworzenia kaskad tam gdzie potrzeba naprawdę dużych mocy.

KITA AIR – pompa ciepła powietrze-powietrze to urządzenia dla salonów samochodowych, magazynów itp. zarówno nowych jak i modernizowanych.

Produkty w tej kategorii

Pompy ciepła powietrze-woda – dowiedz się więcej

+48 22 721 08 71
info@fervor.eu