FERVOR Home Comfort

Pompy ciepła Fervor

Tworząc polską markę FERVOR Home Comfort naszą wizją było skupienie w jednym miejscu innowacyjnych produktów, które byłyby przede wszystkim ekonomiczne ale i przyjazne dla środowiska, tak na etapie użytkowania jak i produkcji.

Polityka jakości i ochrony środowiska marki FERVOR odzwierciedla nasze zobowiązanie do poprawy zadowolenia klientów i ochrony środowiska naturalnego poprzez efektywne projektowanie i produkcje bezemisyjnych urządzeń grzewczo-chłodzących.

Dzisiaj, marka FERVOR Home Comfort jest jednym z liderów branży pomp ciepła w Polsce, oferując rozwiązania oparte wyłącznie na czystej i naturalnej energii. Jesteśmy obecni w całym kraju, a nasze urządzenia ogrzewają i chłodzą budynki małe i naprawdę duże.

Silny nacisk na dostosowanie produktów do trudnych warunków klimatycznych spowodował, że urządzenia marki FERVOR Home Comfort świetnie spisują się w polskim klimacie.

Nasi europejscy PARTNERZY

Reprezentujemy w Polsce takie marki jak ECOFOREST, TEMPLARI, ENERGIE, GIONA HOLDING i PST CLIMA. To nie tylko dystrybucja urządzeń ale współpraca na etapie projektowania produktów po to, by były one jak najbardziej dopasowane do polskiego klimatu i oczekiwań naszych Klientów.

Bazujemy wieloletnich doświadczeniach naszych europejskich Partnerów aby tworzyć nowe, innowacyjne rozwiązania żeby zawsze być o krok przed konkurencją.

FERVOR Home Comfort to dystrybutor w Polsce marek:

ECOFOREST – pompy ciepła glikol-woda i powietrze-woda

TEMPLARI – pompy ciepła powietrze-woda

ENERGIE – pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej

GIONA HOLDING – zasobniki i bufory do pomp ciepła

PST Clima – klimakonwektory

Projekty OZE

Jesteśmy dla WAS

Jeśli potrzebujecie pomocy w przygotowaniu koncepcji lub projektu czy szukacie specyficznego rozwiązania którego nie ma na polskim rynku lub takiego które wydaje się najlepsze dla Waszego domu, fabryki czy Gminy my to zorganizujemy.

Serwis i szkolenie Instalatorów

Od początku naszej działalności kładziemy bardzo duży nacisk na serwis i szkolenia. Już od 2012 roku w naszej sali szkoleniowej prowadzimy techniczne szkolenia dla autoryzowanych firm wykonawczych i serwisowych, szkolimy też projektantów ponieważ uważamy, że nasze urządzenia powinny być projektowane, montowane i serwisowane przez najlepszych fachowców.

Skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy lub porady technicznej?

+48 22 721 08 71
info@fervor.eu