Pompy ciepła glikol-woda

Pompa ciepła glikol-woda

Przedstawiamy pełną ofertę inverterowych pomp ciepła glikol-woda w zakresie mocy 1,3-86,7 kW. Ten rodzaj urządzeń charakteryzuje się niezwykłą elastycznością i kompleksowością zastosowania – dostępne w naszej ofercie pompy ciepła ecoGEO BASICecoGEO COMPACT i ecoGEO HP mogą być przeznaczone do ogrzewaniachłodzenia pasywnego, aktywnego i produkcji ciepłej wody użytkowej w zasobniku zewnętrznym i wewnętrznym oraz podgrzewania wody basenowej.

Zastosowanie technologii inverterowej zapewnia pompom ciepła ecoGEO modulowaną moc grzania i chłodzenia w zakresie 20-100%. Urządzenia ecoGEO zapewniają możliwość osobnego różnicowania mocy na grzanie, chłodzenie, produkcję ciepłej wody użytkowej czy na podgrzewanie wody basenowej. Wysoką energooszczędność i efektywność energetyczną potwierdzają klasy energetyczne A++/A+++.

ecoGEO BASIC – pompa ciepła glikol-woda to rozwiązanie dla budynków nowych i modernizowanych, wyposażonych w instalację grzewczą z ogrzewaniem podłogowym, klima-konwektorami lub tradycyjnymi grzejnikami.  Do współpracy z zewnętrznym zasobnikiem c.w.u.

ecoGEO COMPACT – pompa ciepła glikol-woda to rozwiązanie dla budynków nowych i modernizowanych, wyposażonych w instalację grzewczą z ogrzewaniem podłogowym, klima-konwektorami lub tradycyjnymi grzejnikami.  Kompletna centrala ciepła i chłodu z zabudowanym zasobnikiem c.w.u. INOX

ecoGEO HP – pompa ciepła glikol-woda to rozwiązanie dla większych budynków nowych i modernizowanych. Świetnie sprawdzają się również w procesach produkcyjnych gdzie przygotowują wodę grzewczą lub lodową.

Produkty w tej kategorii

Pompy ciepła glikol-woda – dowiedz się więcej

+48 22 721 08 71
info@fervor.eu