Projektant / Inżynier / Instalator pomp ciepła

Pompy Fervor

Jesteś projektantem, inżynierem lub instalatorem pomp ciepła który poszukuje nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, które będziesz mógł zaproponować swoim klientom i wdrażać w realizowanych projektach? Zachęcamy do kontaktu – jesteśmy po to, aby nie tylko dać Ci dostęp do wysokiej klasy, innowacyjnych urządzeń, ale także oferujemy wsparcie techniczne, dzięki któremu do każdego projektu dobierzesz właściwe rozwiązania, sprawnie przeprowadzisz instalację, serwis i konserwację urządzeń.

W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła powietrze-woda do przygotowania c.w.u. i c.o., glikol-woda do ogrzewania i chłodzenia czy basenowe pompy ciepła. U nas znajdziesz również zasobniki i bufory do pomp ciepła oraz klimakonwektory. Proponujemy również szeroki wybór akcesoriów pozwalających na sprawny i intuicyjny montaż systemów grzania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Zawsze służymy wsparciem w zakresie doboru urządzeń oraz wskazówkami technicznymi i organizacyjnymi związanymi z zastosowaniem dostępnych u nas produktów. Dzięki organizowanym przez nas szkoleniom dla projektantów, inżynierów i instalatorów będziesz specjalistą w zakresie projektowania i montażu pomp ciepła.  

Skorzystaj z naszej sprawdzonej oferty innowacyjnych i wydajnych systemów grzania i chłodzenia. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, nie ważne czy dotyczy ona jednej czy stu pomp ciepła, budynku jednorodzinnego czy gminnego programu ograniczenia niskiej emisji.

Jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją

Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Kontakt

Szkolenia dla Projektantów / Instalatorów

Dbamy o to, aby współpracujący z nami projektanci i instalatorzy, wykorzystujący pompy ciepła FERVOR, posiadali odpowiednią wiedzę na ich temat. Dlatego też Autoryzowanym Firmom Wykonawczym i Projektantom oferujemy techniczne szkolenia, dzięki którym zdobywają kompleksowe informacje na temat proponowanych rozwiązań. Zależy nam na tym, aby wysoka jakość proponowanych przez FERVOR pomp ciepła wzmocniona została przez skuteczny projekt, montaż i serwis.

Szukasz rozwiązań nowoczesnych i innowacyjnych, o które pytają coraz częściej Twoi klienci? Chcesz poszerzyć zakres oferowanych usług o urządzenia charakteryzujące się wysoką efektywnością energetyczną A+++?

Skontaktuj się z nami – wspólnie ustalimy, jak możesz wykorzystać pompy ciepła FERVOR Home Comfort.

Szkolenia dla instalatorów

Chcesz dowiedzieć się więcej w temacie współpracy?

+48 22 721 08 71
info@fervor.eu