Pompy ciepła powietrze-woda do ciepłej wody użytkowej

Proponujemy Państwu dwa rodzaje pomp ciepła przeznaczonych do produkcji c.w.u. Urządzenia te dają różnorodne możliwości konfiguracji, co sprawia, że mogą być instalowane w każdym obiekcie.  W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła powietrze-woda do c.w.u. AQUAPURA i FUTURA. Urządzenia te osiągają wysoką efektywność energetyczną A+.

AQUAPURA – pompa ciepła powietrze-woda do przygotowania ciepłej wody użytkowej (zbiornik ze stali nierdzewnej INOX), wyposażona w wężownicę biwalentną. Izolacja z grubościennej pianki poliuretanowej, powłoka zewnętrzna z blachy stalowej malowanej proszkowo. Sprężarka rotacyjna, anoda magnezowa i grzałka szczytowa.

FUTURA – pompa ciepła powietrze-woda do przygotowania ciepłej wody użytkowej (zbiornik stalowy pokryty emalią ceramiczną wypalaną w 850°C wyposażony w otwór rewizyjny). Anoda tytanowa i złącza hydrauliczne umieszczone z tyłu to dodatkowe atuty ułatwiające montaż i konserwacje. Wyposażona w dodatkową wężownicę biwalentną. Izolacja z grubościennej pianki poliuretanowej, powłoka zewnętrzna z tworzywa sztucznego. Sprężarka rotacyjna i grzałka szczytowa.

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Z przyjemnością pomożemy rozwiązać problemy techniczne związane z doborem i instalacją urządzeń. Dla naszych kontrahentów organizujemy szkolenia, dzięki którym otrzymasz kompletną wiedzę i umiejętności w zakresie montażu i obsługi pomp ciepła do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Produkty w tej kategorii

Pompy ciepła do produkcji c.w.u. – dowiedz się więcej

+48 22 721 08 71
info@fervor.eu