Pompy ciepła do ogrzewania wody basenowej

Basenowe pompy ciepła

Proponujemy pompy basenowe przeznaczone do basenów wewnętrznych i zewnętrznych. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia dedykowane zastosowaniom całorocznym, jak i sezonowym.

Pompy ciepła BWT M.Z.I. (ZUBADAN) INVERTER i BWT M.P.I. (POWER INVERTER) stosowane są do ogrzewania basenów wewnętrznych i zewnętrznych. Pracują efektywnie do temperatury -15°C (ważne jest przeniesienie, tu musi być jasne, że pracują do minus 15 stopni). Przeznaczone są do obsługi basenów od mniejszych i równych objętości 65 m³ do basenów o objętości 247 m³. Wykorzystują tytanowy wymiennik ciepła, którego gwarancja wynosi nawet do 10 lat. Jednocześnie urządzenia oferują, w zależności od modelu i temperatury powietrza, moc grzewczą od 10,6 do 59kW.

Pompy sezonowe stosowane są od 01 maja do 15 września. W naszej ofercie znajdziesz pompy BWT INVERTER VERTICAL HC, BWT INVERTER HORIZONTAL HC. Urządzenia dedykowane są niewielkim i średnim basenom o objętości od 18 do 169 m³. Zapewniają moc grzewczą od 6 do 35,5kW w zależności od temperatury powietrza i modelu urządzenia. Zawierają tytanowy wymiennik wodybasenowej.

Jeśli jesteś instalatorem, który specjalizuje się w montażu systemów ogrzewania basenów zapraszamy do kontaktu. Proponujemy szeroki wybór różnorodnych modeli pomp ciepła do ogrzewania wody basenowej – ekologicznych, wydajnych, łatwych w obsłudze i instalacji. Służymy wsparciem technicznym, dzięki któremu dobierzesz model optymalnie dopasowany do potrzeb basenu oraz sprawnie przeprowadzisz zarówno instalację urządzenia, jak i późniejsze prace konserwacyjne.

Produkty w tej kategorii

Basenowe pompy ciepła – dowiedz się więcej

+48 22 721 08 71
info@fervor.eu